SPIS ARTYKUŁÓWKażdy blog jest wart tyle, ile treści na nim zawarte. A treści te są z kolei niewiele warte, jeśli nie można do nich dotrzeć. Dlatego postanowiłem przygotować spis artykułów od początku mojego blogowania, czyli od 2010 roku. Dzięki temu będziecie mogli powracać do starych tekstów, a nowi czytelnicy będą mieli możliwość poznawania wiedzy, która pozostaje aktualna mimo upływu lat.

Poniżej znajdziecie artykuły, które uznałem za warte przywołania i uniwersalne. Oznacza to, że nie będzie tu jednorazowych analiz spółek, które już dawno przestały być aktualne. Znajdziesz tu tylko takie teksty, w których jest wiedza warta polecenia również dziś.

Całość podzieliłem na kilka głównych kategorii, rezygnując z chronologii na rzecz logicznego układu, grupującego w jednym miejscu artykuły poświęcone danemu zagadnieniu. W ten sposób możliwe jest poczytanie o jakimś zagadnieniu bez konieczności skakania po tekstach pisanych w różnym czasie, zwłaszcza że tytuły artykułów nie zawsze zdradzają zawartość. 

Jest to esencja tego bloga, więc jeśli podoba Ci się moja praca, podziel się nią z innymi inwestorami. Z pewnością każdy zainteresowany rynkami finansowymi znajdzie tutaj wiele tekstów, które pozwolą mu sięgnąć poza dotychczas stosowane podejście i usprawnić własny proces inwestycyjny.

Testy, szkolenia, recenzje, narzędzia dla inwestorówFinScreen - ciekawe treści ze świata inwestycji
Cykl Humanista testujeTakie moje luźne gadanie


Znajdziesz tutaj teksty, które niekoniecznie dotyczą inwestowania. Nie ma ich wiele, ale piszę w nich o rzeczach dla mnie ważnych. O tym, co mnie denerwuje, o tym co mnie cieszy i o tym, czym chciałbym się z moimi czytelnikami podzielić.
Oszczędzanie i budżet domowy


Ogólnie o inwestowaniu


W tej części prezentuję teksty traktujące ogólnie o inwestowaniu.

Analiza technicznaTrend

Inwestowanie w dłuższym terminie i dywidendyWejście w korekcie


Spółki grzanki

Bańki spekulacyjne

Formacje cenowe


W tej części zawarłem wpisy o poszczególnych rodzajach formacji cenowych.

Trójkąt

Wsparcie i opór

Spodek

Głowa z ramionami


Zarządzanie kapitałem


Stop lossy


Zarządzanie ryzykiem


Produkty strukturyzowane


Opcje


Techniki inwestycyjne


Inwestowanie w obligacjeRecenzje książekProwadzenie biznesu
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz