poniedziałek, 25 listopada 2013

Wielka promocja członkostwa w Stowarzyszeniu Inwestorów Indywidualnych


Do uczynienia tego kroku zbierałem się od ładnych kilku miesięcy, ale jakoś dotychczas nie było okazji, aby to zrobić. Zawsze było coś ważniejszego, a sprawa wydawała się być nieszczególnie pilna. Głównym powodem, dla którego chciałem to zrobić były zniżki w domach maklerskich, w których mam konto, a także dostęp do bardzo interesujących materiałów, które SII publikuje praktycznie bez przerwy.

Patrząc na same oszczędności na prowizjach w domach maklerskich można całkiem nieźle zbić sobie koszty operowania na rynku. W moim przypadku, a posiadam konto w DM BZ WBK, będzie to obniżenie prowizji do poziomu 0,3% wartości transakcji, 7 zł za kontrakt oraz likwidacja rocznej opłaty za prowadzenie rachunku w kwocie 55 zł. Dlatego nawet przy niewielkich obrotach na rachunku, korzystniej jest być członkiem SII niż nim nie być.

Również konferencje i szkolenia posiadają zazwyczaj niższe ceny dla członków SII niż dla osób trzecich. Trudno się dziwić, skoro to własnie SII organizuje lub patronuje dużej części tego, co się w inwestowaniu dzieje.

Kolejnym powodem była chęć dołączenia do inwestorskiej społeczności, jaką niewątpliwie SII tworzy. Wielu moich znajomych, zarówno prowadzących blogi finansowe, jak też nie, jest już członkami stowarzyszenia, a więc od dzisiaj jestem nim też ja. Myślę, że dostęp do forum inwestorskiego może przynieść całkiem sporo wiedzy na temat nadchodzących wydarzeń związanych z rynkami i inwestowaniem.Impuls do uczynienia tego kroku nie powstał z próżni. Jest nim promocja członkostwa, którą organizuje SII. Można dostać kilka fajnych bonusów, o których możecie przeczytać po kliknięciu w TEN LINK lub któryś z bannerów widocznych w nagłówku i bocznych panelach bloga. Pisząc w skrócie są to:

 • ebook o inwestowaniu o wartości 40 zł
 • prenumerata Gazety Giełdy Parkiet do 31.01.2014. o wartości 120 zł
 • roczny abonament w serwisie atskaner.pl o wartości 99 zł
 • roczny abonament w serwisie inwestomierz.pl o wartości 99 zł.
W przypadku dwóch pierwszych bonusów jest wprowadzony limit osób, które mogą z nich skorzystać, dlatego ja już jestem po całym procesie rejestracji i zaraz zabieram się za sprawdzanie, jak ugryźć należne mi prezenty. Przejrzałem listę ebooków i wydaje mi się, że mogą one zainteresować inwestorów na każdym etapie odnoszenia giełdowego sukcesu, jak również osoby, które jeszcze nie rozpoczęły swojej przygody na giełdzie.

Zachęcam Was do zapisania się do SII jeszcze z jednego powodu. Mówiąc wprost, promocja ma charakter afiliacji, a co za tym idzie, otrzymam niewielką sumę pieniędzy od każdej osoby, która zarejestruje się i zostanie członkiem. Jest to też dla Was dobra okazja do wsparcia mojego bloga, ponieważ zamierzam wprowadzić nową funkcjonalność, która na samym wstępie będzie kosztowała ok 500 zł. Dlatego też zostając członkiem SII za pośrednictwem mojego linku, przyczyniacie się do rozwoju bloga. Uważam, że to całkiem fair, dlatego postanowiłem szczerze się tą informacją podzielić.

Poklikajcie, sprawdźcie, co SII może zaoferować Wam, a jeśli zdecydujecie się dołączyć, zróbcie to za pośrednictwem prawidłowego linku :)

18 komentarzy:

 1. W drugim bonusie, w dacie brakło jednej cyferki :)

  pozdrawiam
  Rysiek Spekóła

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zapomniałem dopisać ps'a:
   Dzisiejsza sesja spółki Bumech: okazja na wejście czy pchanie się pod pociąg przy takim trendzie ?
   sorry za OT

   pozdrawiam
   Rysiek Spekóła

   Usuń
  2. Data dopisana.

   Co do Bumechu to trudno powiedzieć. Z jednej strony wsparcie i dobry moment na oczekiwanie końca tego małego ruchu spadkowego, ale z drugiej jednak trochę strach, bo stop loss może okazać się za ciasny.

   Nie mam zdania, jeśli mogę skorzystać z tej opcji :)

   Usuń
 2. Dzięki za zwrócenie uwagi na promocję :) To nie taki majątek by nie spróbować co z tego wyniknie :]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że jest tu sporo wartości dodanej, dlatego bym przystąpił niezależnie od promocji. Ale skoro już się trafiła... :)

   Usuń
 3. Dzięki, zapisałem się. Natomiast mogę Ci też podać dane do "Wystarczy, że wyślesz nam maila z danymi trzech osób, którym poleciłeś SII na adres czlonkostwo@sii.org.pl, a otrzymasz rok członkostwa za darmo. " - nie wiem tylko czy to się jakoś kumuluje. Z tego co piszesz, chyba korzystasz z lepszego rozwiązania jako Bloger.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uczestniczę w promowaniu tego wydarzenia, więc nie będę z tego korzystał, żeby być fair wobec SII. Ale być może jest to dla niektórych ciekawe rozwiązanie :)

   Usuń
  2. Kumuluje się. To znaczy możesz skorzystać z promocji na 15-leci, a potem jak polecisz SII trzem osobom (skutecznie) to dostaniesz przedłużenie członkostwa na kolejny rok za darmo.

   Usuń
  3. wplatnosciach jest 90zl...jak to zmienic$

   Usuń
  4. Trzeba wpisać kod promocyjny

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. wpisz po prostu "promocja" i cena automatycznie się zmieni na 59 zł

   Usuń
 5. Dzisiaj się zarejestrowałem na SII, wiadomo kiedy będą otrzymywane numery członkowskie?

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja dostalem nastepnego dnia. Dzis oodeslalem go do ike w bossie - ciekawe czy przyjma ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. troszeczkę artykuł jak telezakupy w mango.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chciałem go puścić najwcześniej, jak się da, żebyście mogli się na bonusy limitowane załapać. Ale to nie jest lipa, bardzo spoko rzeczy dostałem na maila od SII

   Usuń
 8. Zarejestrowany z Twojego polecenia ;) Jak skończysz książkę opcje na akcje i będziesz chciał oddać w dobre ręce to biorę :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Damianie. Fair deal. Książka jest Twoja :)

   Odezwij się na maila, dogadamy szczegóły.

   Usuń