piątek, 12 lipca 2013

Transakcja wiązana

Ostatnimi czasy dość zauważalnie rośniemy w siłę. Lista osób pobierających RSS bloga przekracza niekiedy 400, profil na Facebooku polubiło już ponad 460 fanów, a kanał na YouTube subskrybuje też ponad 350 widzów. 

Jeśli jeszcze czegoś nie polubiliście lub nie śledzicie to serdecznie Was do tego zachęcam, bo dzięki temu blog rośnie w siłę i udaje się dotrzeć do coraz większej liczby osób. Waszą aktywność widać w ostatnim czasie chociażby w komentarzach.

Dlatego też postanowiłem wyjść naprzeciw rysującym się już trendom i przekazać Wam jakiś bonus. Zasady są proste, a pomóc może każdy. Z chwilą, kiedy liczba osób subskrybujących kanał Humanisty na giełdzie na YouTube przekroczy 400, zacznę udostępniać filmy z cyklu sprawdzania pomysłów na system inwestycyjny.

Nagranie liczy sobie 6 odcinków i powstało już w październiku 2012 roku. Od tego czasu leży sobie spokojnie na kanale i tylko kilka osób uzyskało do niego dostęp, w tym zwycięzcy Konkursu Spółek Ciekawych Technicznie, który niedawno się zakończył. Teraz może się to zmienić.

Co możecie zrobić, aby przyspieszyć publikację tych nagrań? Cóż, zadanie jest banalnie proste i nie wymaga praktycznie żadnego wysiłku. Wystarczy udostępniać pojawiające się wideo, klikać kciuki w górę i zabierać głos pod filmami. Wszystko to sprawia, że udaje nam się dotrzeć do coraz większego grona odbiorców oraz zyskiwać nowych widzów.

Myślicie, że to trudne zadanie? Powiem tylko, że 350 subskrypcji to ponad trzykrotnie więcej niż posiada oficjalny kanał GPW. Aktualnie zrównaliśmy się liczbą subów z Domem Maklerskim BZ WBK, a według mojej orientacji, jesteśmy największym amatorskim kanałem giełdowym w polskim YouTube. Powyżej są już projekty wieloosobowe (np. Strefa Inwestorów) i korporacyjne (np. BankierTV).

Sami więc widzicie, że jest dobrze, ale to jeszcze nie jest powód, żeby nie mierzyć w wyższe cele.

Tak więc pamiętajcie: gdy na liczniku pojawi się 400 subskrypcji, ruszamy z udostępnianiem serii nagrań szkoleniowych. A na koniec, nagram podsumowanie wyników prezentowanej strategii, ponieważ od października mogło się przecież coś zmienić.

Do dzieła, w Wasze ręce!

6 komentarzy:

 1. Zrobione ! nie wiedziałem, że to może tyle dla Ciebie znaczyć, ale skoro twierdzisz że tak jest to nie ma problemu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest to ważne, gdyż dzięki temu udaje się dotrzeć do większej liczby odbiorców.

   Usuń
 2. Fake konta też się przydadzą w subskrypcjach ? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. W tej branży stawiamy na czytelników wysokiej jakości, zaangażowanych i aktywnie komentujących :)

   Usuń
  2. Nie. W tej branży stawiamy na czytelników wysokiej jakości, zaangażowanych i aktywnie komentujących :)

   Usuń
 3. Spoko, to cię najwyżej polecę na fb kilku osobom :)

  OdpowiedzUsuń