poniedziałek, 17 sierpnia 2015

Zapraszam na szkolenie, w którym pokażę mój portfel

Już w najbliższą środę 19 sierpnia, o godzinie 20.00, odbędzie się szkolenie, które poprowadzę we współpracy ze Squaberem. Możecie się na nie zapisać korzystając z tego linku lub klikając poniższy banner.

Tematem szkolenia będzie: Jak wykorzystywać trendy, by pokonać giełdę. Webinar będzie więc skoncentrowany na podejściu, które prezentuję w ramach portfela SCT, ale będzie w nim kilka bonusów. W trakcie szkolenia dowiecie się:
 • jakie błędy prowadzą do porażki w inwestowaniu,
 • jakimi zasadami inwestycyjnymi warto się kierować i dlaczego,
 • jak zarządzam moim portfelem SCT,
 • jakie narzędzia wykorzystywać, aby systematycznie pokonywać szeroki rynek.
Jako bonus, zaprezentuję skład mojego prywatnego portfela inwestycyjnego. Pokażę, jak znalazły się w nim spółki, które obecnie stanowią jego rdzeń, opowiem również o inwestycjach, które mi się w ostatnich miesiącach nie udały i z tego powodu wyleciały z portfela.


Portfel Spółek Ciekawych Technicznie, według stanu na piątek, 14 sierpnia, wypracował zysk na poziomie prawie 27%. Jest to bardzo dobry wynik, z którego jestem dumny, zwłaszcza że w ciągu tych kilku miesięcy udało się uniknąć wielu zmian w jego składzie. Taki rezultat pokazuje, że metoda oparta na inwestowaniu zgodnie z kierunkiem trendu ma w sobie wielki potencjał, z którego należy czerpać.

W trakcie prezentacji przytoczę również przykłady moich czytelników i osób, które zwracały się do mnie z prośbą o ocenę tego czy innego wykresu. Pokażę punkty wspólne między tymi inwestycjami, które w sumie okazały się średnio udane.

Myślę, że spotkanie będzie szczególnie atrakcyjne dla czytelników bloga, ponieważ po raz pierwszy publicznie pokażę, co mam w swoim portfelu. Będziecie mieli okazję zobaczyć, czy stawiam pieniądze na prezentowaną publicznie strategię oraz jakie są różnice między tymi podejściami. Również w zakresie osiąganych wyników.

Warto zarezerwować sobie w środę wolny wieczór i zapisać się na webinarium, tym bardziej, że nie będzie ono nagrywane.

10 komentarzy:

 1. Bardzo ładne szkolonko.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy jest możliwość zobaczenia tej prezentacji teraz? tj czy istnieje jakieś nagranie w sieci?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dołączam sie do pytania

   Usuń
  2. Pracujemy nad tym, żeby szkolenie odbyło się ponownie, bo jest ciągle spore zainteresowanie. Zobaczymy, jak to wyjdzie, jakby coś, dam znać.

   Usuń
 3. Hmm, inwestowanie na giełdzie kojarzy mi się z poświęcaniem dużej ilości czasu i energii. Są tacy, którzy giełdę traktują jako ich główne źródło utrzymania, mi by brakło cierpliwości i wysiadły nerwy. Dobrze, że istnieje taki blog jak twój, może kiedyś jak coś mi się zmieni, albo zwyczajnie dopadnie mnie znużenie obecnym zajęciem to sam skorzystam z twoich rad, kto wie? Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziś po otwarciu sesji będzie katastrofa, pokłady dawców kapitału jak ten wyżej są niewyczerpalne..

   Usuń
 4. Piękna sesja, jak jutro spadnie kolejne 10% na poszczególnych spółkach wielu na dźwięk słowa giełda bedą reagować lękiem jak w wakacje 2007

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. We wcześniejszych postach autora blogu pojawili się inwestorzy indywidualni którzy pisali o swoich stratach na giełdzie i pisali że nie wróca już na GPW. Byli taż tacy co zyskali, ale stanowili mniejszość.

   Usuń
  2. Na giełdzie zazwyczaj wygrywa mniejszość. Jeśli jednego roku się uda, inny może być w plecy. W każdym razie daleko nam do państw, gdzie 80% społeczeństwa inwestuje na rynku kapitałowym.

   Usuń