Obniżka w Saxo Bank - nawet 0,12% za handel na GPW i 1 dolar minimalnej prowizji na USA

piątek, 13 stycznia 2012

Humanista w Radiu WWW

Miałem dziś przyjemność gościć w Radiu WWW, gdzie w trakcie audycji o wdzięcznej nazwie Ma Tematyka prowadzonej przez Dominika Selerskiego mówiłem na temat giełdy i inwestowania.

Z tego miejsca przesyłam pozdrowienia i podziękowania całej ekipie Radia, a rozmowę możecie odsłuchać poniżej.

3 komentarze:

 1. Co sądzisz o dziesiejszym alercie technicznym autorstwa PKO na temat City Interactive? http://pulsinwestora.pb.pl/atta/1886-alert-techniczny-city-interactive.pdf.pdf

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja same kreski narysowałem nieco inaczej (http://img859.imageshack.us/img859/6269/ciawj.png) i stopa trzymam poniżej obszaru konsolidacji zaczynającej się w końcu grudnia.

   Co do samej analizy, jest ona zwerbalizowaniem sytuacji, w której znajduje się wykres, czyli ciasnej konsolidacji. Jak pójdzie w dół to będą spadki, jak wyjdzie górą to będą wzrosty :)

   Sam spółkę kupiłem pod koniec grudnia (30.12) pod scenariusz utrzymania się w wyznaczonym przeze mnie kanale z możliwością kontynuacji wzrostów. Zobaczymy, co pokaże rynek, jakby coś, stop loss czeka w pogotowiu.

   Dzięki za podzielenie się analizą, różne punkty widzenia są cenne.

   Usuń
 2. Poczekaj do poniedziałkowego otwarcia po cięciu ratingów. City zaś to specyficzna spółka, raczej będzie z nią dobrze, kwestia tego jak im pójdzie z premierami gier.

  OdpowiedzUsuń