wtorek, 6 listopada 2012

Bartosz Szyma uderza ponownie!

Mam nadzieję, że już wszyscy słuchali wywiadu z Bartoszem Szymą, który jakiś czas temu pojawił się na blogu. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, macie okazję nadrobić zaległości:


Po raz kolejny wrzucam nagranie nie bez powodu. Będzie ono przydatne do zrozumienia prezentu, który za moim pośrednictwem otrzymujecie właśnie od Bartka. Jest to jego prezentacja ze szkolenia na temat zawodowego inwestowania.

Prezentacje mają to do siebie, że najlepiej smakują z komentarzem ich autora, lecz myślę, że sobie z nią poradzicie. Przydatna będzie tutaj znajomość aktywności Bartka na rynkach, a z tą możecie zapoznać się na jego blogu, który mieści się TUTAJ

Uwierzcie mi, że warto, zwłaszcza że on jest już po tej jasnej stronie rynku i utrzymuje się z robienia tego, co lubi. A bloga warto czytać, gdyż Lazy Share niezmiennie utrzymuje się w czołówce rankingów blogów finansowych.

Enjoy!

4 komentarze:

 1. Bardzo ciekawy wpis i fajna prezentacja. Możesz podpowiedzieć, gdzie się można załapać na takie wykłady i ile to kosztuje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O wykładach Bartek informuje na swoim blogu. Poza tym, trzeba monitorować strony SII.

   Wykłady są zazwyczaj za darmo, czasami ok. 100 zł na koszty organizacyjne.

   Humanista

   Usuń
 2. Można też zatytułować ,,Zawód obserwator ,,i zadać sobie pytanie jaka ta rzeczywistość jest :) i czy w ogóle istnieje ,czy mamy pewność że ją badamy czy tylko nasze o niej mniemanie :).A może status rzeczywistości pozostaje niejasny dlatego że najłatwiejsze rzeczy już zostały zrobione ? ech do kwanta z tym wszystkim :).

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny wywiad, a że akurat był dzisiaj jedna gratisowa godzina, to można było posłuchać.

  OdpowiedzUsuń