środa, 20 października 2021

Konferencja XTB Investing Masterclass już w ten piątek!

Jesień obfituje w ciekawe wydarzenia dla inwestorów. Jednym z nich jest również konferencja XTB Investing Masterclass, która odbędzie się już w najbliższy piątek, 22 października. Wydarzenie jest darmowe, więc warto skorzystać i poszerzyć swoją inwestycyjną wiedzę.

W czasach pandemii już przywykliśmy do konferencji odbywających się online. Tracimy tym samym możliwość osobistych spotkań, ale zyskujemy możliwość obejrzenia wykładów bez konieczności wychodzenia z domu. 

XTB Investing Masterclass jest już kolejnym wydaniem wydarzenia, które znamy z przeszłości. Tym razem można będzie posłuchać 21 ekspertów i praktyków rynkowych, którzy w swoich wykładach poruszą aktualne kwestie związane z inwestowaniem, zarówno w długim, jak i krótkim horyzoncie czasowym. Głównym gościem tegorocznej konferencji będzie amerykański ekonomista Peter Schiff, 

Oczywiście w harmonogramie konferencji znajdzie się również mój wykład, w którym postaram się zaprezentować maksymalnie uproszczone podejście do analizy technicznej. Trochę tego podejścia znacie z publikowanych przeze mnie na bieżąco analiz, ale chcę temat jeszcze raz zawęzić, pokazując w prostych krokach, jak można wyrobić sobie zdanie na temat wykresu danej spółki.

Przy okazji konferencji ukazał się również wywiad ze mną, który możecie obejrzeć powyżej. Odpowiadając na pytania redaktora Tychmanowicza wskazywałem, że analiza techniczna nie musi być agresywnym podejściem służącym głównie do krótkoterminowego tradingu, ale może również świetnie sprawdzać się na większych spółkach i to w długim horyzoncie czasowym.

Zachęcam Was do wzięcia udziału w konferencji, która startuje już w najbliższy piątek o godzinie 10.00. Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie wydarzenia.

2 komentarze:

  1. Jakieś dowody, statystyki, backtesty na to sprawdzanie sie na wiekszych spolkach czy znow opowiesci ze swiata losowosci, subiektywnosci i domnieman w stylu tu bym wszedl ?

    OdpowiedzUsuń