czwartek, 29 kwietnia 2021

Zapraszam na konferencję Jak inwestować na giełdzie!

Już 13 maja wystartuje konferencja online zatytułowana Jak inwestować na giełdzie. Wydarzenie łączy debaty na żywo oraz wykłady VOD, dzięki czemu każdy będzie mógł na spokojnie zapoznać się z materiałami. A agenda jest wyjątkowo bogata.

W aktywności inwestycyjnej nieustanny rozwój jest w zasadzie koniecznością. Zmienia się świat, zmieniają się spółki i zmieniają się uwarunkowania, w których musimy funkcjonować, a zatem warto trzymać rękę na pulsie i być na bieżąco. Nawet jeżeli posiadamy już stosunkowo dobrze dopracowane podejście inwestycyjne, nie jest niczym złym, aby poznać nowe techniki inwestycyjne i nowe narzędzia do analizy. Ja sam pod wpływem jednego z wykładów zmodyfikowałem kiedyś moje inwestycyjne podejście, dzięki czemu jestem dziś lepszym inwestorem i odnotowuję lepsze rezultaty.

Udział w konferencji jest darmowy, jeżeli zarejestrujecie się przed dniem 13 maja. Otrzymacie wtedy możliwość obejrzenia czterech debat, które odbędą się na żywo oraz dostęp do wszystkich wykładów, a jest ich ponad 60.

Konferencję organizuje Artur Wiśniewski, którego znacie z serwisu Stockbroker.pl, a honorowy patronat nad wydarzeniem objęła Giełda Papierów Wartościowych.


Wykłady w formule VOD są o tyle atrakcyjne, że można się z nimi zapoznawać o dowolnej porze, kiedy akurat mamy czas. Próba upchnięcia 60 prelekcji w ramach tradycyjnego wydarzenia sprawiłaby, że konferencja trwałaby cały tydzień lub musielibyśmy wybierać, które wykłady obejrzeć, a z których zrezygnować. Dzięki temu, że całość jest udostępniana online, nie ma tego problemu.

Pośród wykładowców znajdziecie całe spektrum osób znanych z rynku finansowego. Przedstawiciele domów maklerskich, spółek, instytucji finansowych, funduszy inwestycyjnych, doradców, blogerów i autorów serwisów inwestycyjnych. Grono jest bardzo szerokie, a znaczna większość twarzy z pewnością jest Wam znana, więc wiadomo z góry, że można się spodziewać treści wysokiej jakości.

Oczywiście w agendzie znajduje się również mój wykład. Opowiem, w jaki sposób analiza techniczna wiąże się z emocjami oraz jak te emocje oceniać i interpretować, aby podnosić skuteczność swoich zagrań, a przez to poprawiać wyniki inwestycyjne. Zazwyczaj emocje na giełdzie kojarzymy głównie z silnym strachem w momencie spadków oraz silną euforią, kiedy notowania są na historycznych maksimach. Tymczasem jest to o wiele bardziej złożona sprawa, a sytuacje związane z emocjami w kontekście analizy technicznej obserwujemy znacznie częściej.

Wszystkie debaty odbędą się 13 maja, wtedy też udostępnione zostaną wszystkie wykłady. Warto skorzystać z okazji i się zarejestrować, po dacie otwarcia konferencji rejestracja będzie płatna. Nawet jeżeli zamierzacie skorzystać tylko z kilku wykładów, mogą to być prelekcje, które wpłyną na Wasz styl inwestowania. 

No i oczywiście zachęcam do zapoznania się z moim wykładem. Zapisy na konferencję odbywają się na stronie JakInwestowacNaGieldzie.pl. Tam też udostępnione zostaną wszystkie materiały.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz