Obniżka w Saxo Bank - nawet 0,12% za handel na GPW i 1 dolar minimalnej prowizji na USA

poniedziałek, 11 marca 2019

Invest Cuffs 2019 już za dwa tygodnie w Krakowie

Invest Cuffs jest miejscem, w którym każdy inwestor znajdzie coś dla siebie. Już za dwa tygodnie, w dniach 22-23 marca w Krakowie, będzie miała miejsce konferencja, która z każdym rokiem przyciąga szeroką rzeszę inwestorów. Podczas tegorocznego wydarzenia po raz kolejny znajdziecie i moje wystąpienie.

Konferencje inwestycyjne mają swoich zwolenników i zagorzałych przeciwników. Z jednymi spotykam się niemal na każdym większym wydarzeniu, podczas gdy inni uważają je za stratę czasu i pieniędzy, a wiedzę czerpią z innych źródeł. Żeby jednak wyrobić sobie pełne zdanie na ten temat, wypada wziąć udział w przynajmniej kilku takich konferencjach.

Invest Cuffs w poprzednich latach funkcjonowało jako FX Cuffs i gromadziło przede wszystkim tematykę inwestowania na rynkach walutowych, tradingu i spekulacji. Jednym z głównych tematów były również kryptowaluty, które były wówczas w okolicach historycznego szczytu. W tym roku tematyka konferencji jest znacznie bardziej zróżnicowana, a środek ciężkości przesuwa się w kierunku inwestowania na giełdzie, które również przyciąga spore grono inwestorów. Wydaje się również, że hitem tegorocznej konferencji będzie tematyka inwestowania w nieruchomości, cieszących się dużą popularnością w ostatnich latach.


Tegoroczna agenda jest bardzo bogata, o czym świadczyć może fakt, że równocześnie odbywają się po dwa, a nawet trzy wystąpienia. Z pewnością silną pozycją będą w tym roku techniki inwestycyjne. Spotkamy więc cykliczność, techniki DiNapolego, Ichimoku, czy też prawa Wyckoffa. Stosunkowo silnie reprezentowane będą również kryptowaluty oraz nieruchomości

Moją uwagę przyciągają z pewnością wystąpienia dotyczące inwestowania na GPW, zarówno opartego o spółki, jak i inne instrumenty. Wybieram się więc na debatę dotyczącą trendów na rynkach akcji i walut w 2019 roku, wykład Przemka Gershmanna o trzech elementach niezbędnych do sukcesu na giełdzie, jak również wykład Tomka Jaroszka dotyczący ciekawostek z życia Warrena Buffetta. Pełna agenda znajduje się oczywiście na stronie wydarzenia.

I to właśnie z Tomkiem Jaroszkiem, autorem bloga Doradca.tv, poprowadzimy w sobotę o 11.00 wspólne wystąpienie. Zatytułowaliśmy je "Jak polubić dźwignię na GPW - starcie dwóch strategii". W formie dyskusji zaprezentujemy dwa podejścia do inwestowania i to, jak można w nie wkomponować dźwignię finansową. Tomek będzie prezentował strategię długoterminową, w której dźwignia będzie rozwinięciem i uzupełnieniem innych działań na rynku, podczas gdy ja mocniej zaakcentuję możliwości instrumentów lewarowanych w inwestowaniu krótkoterminowym. Ostatnie kwartały pokazały nam wyraźnie, że nie trzeba pasywnie trwać w trendach spadkowych i warto ten czas wykorzystać na bardziej aktywne działania. Partnerem wystąpienia jest ING Turbo.


Aby wziąć udział w wydarzeniu należy się zarejestrować i wybrać formę uczestnictwa. Możliwości jest wiele, od biletu darmowego (zgody marketingowe), przez podstawowy w cenie 29,99 zł, aż po bilet VIP za 999 zł. Warto również zwrócić uwagę na dwa bilety tematyczne, uprawniające do wstępu na wykłady nieruchomościowe oraz VI konferencję M1. Z kodem HUMANISTANAGIELDZIE otrzymacie 10% zniżki na bilety główne. Szczegóły pod linkiem.

Podobnie jak w zeszłym roku, mój czas będę dzielił pomiędzy uczestnictwo w wykładach oraz przechadzanie się po targach. Spodziewam się spotkać wielu znajomych, ale dla Was będzie to również okazja do spotkania mnie osobiście, pogadania, czy nawet tylko podania ręki. Dlatego nie krępujcie się i śmiało podchodźcie, żeby pogadać i nawiązać znajomość.

Konferencja Invest Cuffs jest wyjątkowym wydarzeniem z wielu względów. Szeroka tematyka, duże grono znanych osób ze świata inwestycji oraz możliwość wzięcia udziału zupełnie bezpłatnie lub za symboliczną sumę. Dlatego jeżeli jeszcze nie macie planów na 22-23 marca, proponuję żebyśmy spotkali się w Krakowie.

4 komentarze:

 1. Ja akurat jestem zwolennikiem, brałem udział w kilku konferencjach i wyszło to na dobre. Co do Invest cuffs najbardziej interesują mnie kryptowaluty bo zamierzam zainwestować w akcje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A inwestycje jakieś konkretne? Bo nie ukrywam że wybieram się na kongres z podobnym założeniem

   Usuń
 2. Bardzo fajny event, można się wiele dowiedzieć. Jak dla mnie najważniejszy jest temat kryptowalut, bo jest bardzo perspektywiczny. Sporo się teraz dzieje u nas na tym rynku, więc mam nadzieje, że reprezentacja tego segmentu będzie godna zainteresowania.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj Radek .
  Nie wybieram się mam inne sprawy do załatwienia.

  OdpowiedzUsuń