środa, 18 lipca 2018

Zaproszenie na webinar: 3 typy na long i 3 typy na short

Wyszukiwanie walorów oferujących wysoki potencjał zysku stało się w ostatnich tygodniach bardzo trudne. Wiele spółek zawodzi nasze oczekiwania i rozczarowuje stopą zwrotu. Czy należy zatem zaprzestać inwestowania, czy wręcz przeciwnie, poszukać lepszych okazji rynkowych? Przekonajmy się!

Już w najbliższy czwartek o godzinie 20.00 będę miał przyjemność poprowadzić wspólnie z Albertem Rokickim z Longterm.pl webinar poświęcony poszukiwaniu okazji inwestycyjnych. Zatytułowaliśmy go 3 typy na long i 3 typy na short, bo każdy z nas, oprócz bieżącej analizy rynku, omówi również swoje propozycje inwestycyjne.


Jutrzejszy webinar będzie kontynuacją wydarzenia, które miało miejsce miesiąc temu. Wtedy również wskazywaliśmy walory, które mogą ciekawie zachować się w kolejnych tygodniach. W trakcie jutrzejszego webinaru zweryfikujemy te wskazania i ocenimy, co zmieniło się na wykresach przez ten czas. Jeżeli jakieś spółki zanegowały scenariusze, które przed nimi postawiliśmy, zostaną one wymienione na nowe. Dodatkowo każdy z nas wskaże nowe spółki na long i short, które uważamy za perspektywiczne. 

Dla uczestników webinaru będzie to świetna okazja, żeby wspólnie przeprowadzić analizę kilkunastu wykresów spółek giełdowych oraz głównych indeksów na rynku. Pod koniec, jak zwykle, będzie można zadać pytania i zgłosić swoje walory do przeanalizowania, dzięki czemu wspólnie przepracujemy wybrane przypadki.

Pamiętajcie, że na webinar trzeba się zarejestrować, dobrze jest też zalogować się do pokoju nieco wcześniej, żeby nie dołączać na ostatnią chwilę.

2 komentarze:

  1. Jeżeli termin webinaru mi nie pasuje to będę mógł go kolejnego dnia gdzieś odsłuchać ?

    OdpowiedzUsuń
  2. Z tego, co mi wiadomo nie będzie nagrania.

    OdpowiedzUsuń