poniedziałek, 27 czerwca 2016

Wakacyjna Promocja na blogu Humanista na giełdzie

W tym tygodniu kumuluje się ze sobą kilka różnych okazji do świętowania. Z tego też względu przygotowałem Wakacyjną Promocję. W jej trakcie, przez cztery ostatnie dni czerwca, możecie skorzystać ze specjalnej oferty, którą dla Was przygotowałem.

Koniec czerwca jest obfity w różne ciekawe wydarzenia. Po pierwsze, rozpoczęły się wakacje i to rozpoczęły w sposób upalny. Tradycyjnie dla rynków finansowych oznacza to zmniejszoną aktywność inwestorów i panujący lekki marazm. Trudno jest powiedzieć, jak będzie to wyglądało w kolejnych tygodniach, ale mocny początek w postaci Brexitu podniósł ciśnienie znacznej części graczy giełdowych. Miejmy nadzieję, że czeka nas w tym zakresie uspokojenie emocji.

Drugim powodem jest fakt, że w tym tygodniu kończę moją pracę na etacie. Jest to zmiana, do której szykowałem się dłuższy czas i ostatecznie przyjmuje ona realne kształty. Możliwość blogowania full-time jest dla mnie czymś niesamowitym i mam nadzieję, że szybko przekonacie się, że warto trzymać się blisko Humanisty. Niebawem napiszę dłuższy tekst na ten temat, ale póki co, warto świętować.

Trzecim powodem jest półrocze mojej platformy wiedzowej, prowadzonej jako Baza wiedzy Humanisty na giełdzie. Z pewnością duża część z Was wie, czym ona jest. Dla mnie jest to pierwszy duży projekt w całości zrealizowany samodzielnie. Co prawda premiera miała miejsce w drugiej połowie stycznia, ale prace trwały od początku roku, a więc traktuję koniec czerwca jako półrocze projektu. Przyjdzie jeszcze czas na podsumowania i analizowanie efektów.

Kolejnym powodem jest nadchodzący lipiec i drugie duże szkolenie, które zamierzam zrealizować. Myślę, że będzie to wprowadzenie nowej jakości do platformy, dlatego też chcę dać Wam możliwość wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu na korzystnych warunkach. Jestem przekonany, że deal jest warty ugryzienia.
Jak sami widzicie, kilka okazji się zebrało. Planowałem Wakacyjną Promocję już od dobrych dwóch miesięcy, ale z nawału obowiązków wcześniej nie miałem okazji szerzej zaprezentować jej szczegółów. Dlatego też publikuję je w dzisiejszym tekście.

Czym jest Baza wiedzy Humanisty na giełdzie?


Wiem, że większość z Was zaglądała już do mnie, ale znając życie jest też pokaźna grupa osób, która nie miała jeszcze okazji poznać tego projektu. Dlatego w dwóch słowach przypomnę, co w obecnej chwili znajdziecie w Bazie wiedzy.

Jest to platforma, na której prezentowane są materiały wideo poświęcone tematyce inwestycyjnej. Zawiera ona zarówno zapisy webinarów, przeprowadzanych przeze mnie każdego miesiąca, jak również szkolenia specjalne, w trakcie których kompleksowo omawiam jakieś zagadnienie dotyczące inwestowania. Muszę powiedzieć, że jestem dumny z faktu, że już teraz udało się tam zgromadzić ok. 8 i pół godzinny wartościowych materiałów wideo. W ich skład wchodzi również szkolenie specjalne pt. Kiedy sprzedawać akcje? 

Do końca roku na platformie ukaże się jeszcze przynajmniej sześć comiesięcznych webinarów, chociaż sądzę, że będzie ich więcej, jak również przynajmniej dwa duże szkolenia specjalne, z których jedno już w przyszłym miesiącu. Jestem podekscytowany, bo praca z Wami i interakcja, w którą wchodzimy podczas webinarów dają mi dodatkowych skrzydeł do dalszej pracy.

Na czym polega Wakacyjna Promocja?


Drugie półrocze będzie kolejnym dużym krokiem w moim blogowaniu, również z punktu widzenia Bazy wiedzy. Mam świadomość, że jeszcze nie wszyscy zdecydowali mi się zaufać na tyle, aby dołączyć do grona osób regularnie uczestniczących w webinarach. Mimo tego, przeglądając osoby rejestrujące się, widzę wielu, którzy biorą udział praktycznie za każdym razem, co bardzo mnie cieszy.

Chcąc wyjść naprzeciw tym, którzy jeszcze się wahają, przygotowałem specjalną promocję, dającą dostęp do materiałów zgromadzonych w Bazie wiedzy po bardzo atrakcyjnych cenach. Zaznaczam już teraz, że po zakończeniu promocji obecne ceny zostaną zapewne podniesione, dlatego też z jednej strony jest to okazja w stosunku do dotychczasowej oferty, a z drugiej strony to ostatni gwizdek, aby złapać tak dobre warunki.Przygotowałem Wam dwa pakiety. Pakiet Student adresowany jest do osób, które chcą rozwijać się na polu inwestowania, ale jeszcze nie są gotowe do tego, aby zainwestować w swoją edukację większe pieniądze. W ramach Pakietu Student otrzymacie dostęp do wszystkich zapisów z webinarów, które odbyły się w pierwszym półroczu 2016 roku. W skład pakietu wejdą więc szkolenia:
 • Posumowanie 2015 roku na giełdzie i w portfelu
 • Jak znaleźć dobrą spółkę?
 • Timing przy kupnie akcji?
 • Certyfikaty faktor i turbo na GPW
 • Jak zarabiać, kiedy rynek się myli?
 • Inwestowanie w trendzie spadkowym
Uzyskanie dostępu do każdego z tych szkoleń z osobna to koszt niemal 100 zł. Jestem przekonany, że ich wartość jest zdecydowanie większa niż ta kwota. Chcąc jednak zrobić ukłon w kierunku osób, które ciągle mają wątpliwości, przygotowałem właśnie Pakiet Student. Jego cena to zaledwie 20 zł. A więc otrzymujecie sześć tegorocznych webinarów w cenie jednego. Myślę, że jest to okazja, której nie można przegapić.Dla inwestorów, którzy zdecydują się zostać ze mną na dłużej, wiedząc że zawsze staram się robić dobrą edukacyjną robotę, przygotowałem drugi z pakietów, Pakiet VIP. Jest nim znany już Wam All in one pack 2016!, ale w promocyjnej, ograniczonej czasowo cenie.

W ramach pakietu All in one pack 2016! otrzymujecie nie tylko wszystko to, co zawiera Pakiet Student, ale również kilka dodatkowych korzyści. Pierwszą z nich jest dostęp do szkolenia specjalnego Kiedy sprzedawać akcje, pokazującego moją metodę na ograniczanie ryzyka inwestycyjnego. W szkoleniu pokazuję, jak wybieram moment na wyjście ze spółki, pozwalający z jednej strony maksymalizować osiągane zyski, a z drugiej kontrolujący poziom ryzyka. Wiedza tam zawarta jest ciągle aktualna.

Kolejną ważną cechą All in one pack 2016! jest dostęp do wszystkich materiałów wideo, które ukażą się na platformie do końca tego roku. Uzyskujecie więc za jednym razem nie tylko to, co już zostało opublikowane, ale również to, co dopiero zostanie zamieszczone. Przypomnę, że oprócz przynajmniej sześciu webinarów, będą to przynajmniej dwa szkolenia specjalne. Jest to więc bardzo korzystny deal.

Co więcej, posiadaczy All in one pack 2016! traktuję jak moich użytkowników klasy VIP. Otrzymują więc oni ode mnie dodatkową korzyść, jaką jest możliwość zapisania się na comiesięczne webinary z wyprzedzeniem w stosunku do regularnej rejestracji. Zazwyczaj jest tak, że wskazanego dnia o konkretnej godzinie otwieram zapisy na webinar i osoby zainteresowane mogą zgłosić chęć udziału. Regularnie zdarza się jednak, że liczba chętnych przewyższa liczbę miejsc, którą mogę bezpłatnie zaoferować. Dlatego też wielu oczekuje punktualnie na otwarcie rejestracji, aby zaklepać sobie wirtualne krzesełko możliwie jak najwcześniej. Tymczasem posiadacze All in one pack 2016! otrzymują ode mnie link rejestracyjny na kilka dni wcześniej, mogąc zapisać się poza ogólną rejestracją. Oprócz tego, że nie muszą o konkretnej godzinie pilnować otwarcia zapisów, mają również gwarancję, że nie zabraknie dla nich miejsc w pokoju webinarowym.

To wszystko zawiera się w pakiecie All in one pack 2016!, który dotychczas kosztował 200 zł. Juz ta cena jest bardzo atrakcyjna, jednak zdecydowałem się dać Wam możliwość uzyskania tych wszystkich korzyści jeszcze taniej. W ramach Wakacyjnej Promocji Pakiet VIP kosztuje tylko 150 zł. Radzę nie przegapić tej okazji, ponieważ tuż po jej zakończeniu cena rośnie do 250 zł i nigdy nie zejdzie do tak niskiego poziomu. Warto więc brać byka za rogi i nie czekać.

Promocja rusza od dzisiaj, 27 czerwca, od godziny 18.00 i trwa do czwartku, 30 czerwca, do godziny 22.00. W czwartek wieczorem odbędzie się mecz z Portugalią, więc lepiej nie czekać i zdecydować się już teraz. Nie będzie wyjątków dla osób, które nie zdążą skorzystać z promocji i odezwą się do mnie po jej zakończeniu.

Dlaczego warto skorzystać?


Przede wszystkim dlatego, że uzyskujecie w ten sposób dostęp do unikalnej wiedzy, przekazanej w formie nagrań wideo. Dzięki temu jesteście w stanie nie tylko lepiej zapoznać się z daną tematyką, ale również odtworzyć dowolną część nagrania, jeśli coś nie jest jasne.

W lipcu zaprezentuję drugie szkolenie specjalne, poświęcone omówieniu zasad mojej strategii opcyjnej. Dowiecie się, jak inwestuję, jak zarządzam ryzykiem oraz jakie wyniki udało mi się uzyskać. Tej tematyce poświęcony zostanie również lipcowy webinar, można więc powiedzieć, że wakacje rozpoczynamy na instrumentach pochodnych. Z tego też względu w górę idzie cena pakietu All in one pack 2016! Dlatego nie ma co czekać i warto jest skorzystać z nadarzającej się okazji już teraz.

Druga połowa roku zapowiada się więc bardzo interesująco, zarówno w Bazie wiedzy, jak i na samym blogu Humanista na giełdzie. Liczę na to, że większa ilość czasu pozwoli mi na dostarczenie zupełnie nowej jakości dla moich czytelników. Pamiętajcie, że to Wy jesteście dla mnie najważniejsi.

Przypominam, że Wakacyjna Promocja trwa tylko do czwartku, 30 czerwca, do godziny 22.00. Później nie da się już wrócić do tak korzystnych warunków.

Wybierzcie, który z Pakietów lepiej trafia w Wasze potrzeby: Student czy VIP.

3 komentarze:

 1. Wszyscy traca na gpw i mimo strat maja dodatkowo poniesc koszty webinarow - naiwne. Sam na sct owaliles. Jakbys belke oplacil to sct minus 2.1 tys dodatkowo w dol. Straszne g. nasz parkiet. Czy nie lepiej do sct dolaczyc opcje i kontrakty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przypominam, że 6 z 7 szkoleń dostępnych było w pewnym momencie za darmo. Wystarczyło się na nie zarejestrować. A że miejsca szybko znikają? Cóż, to jedynie świadczy o samych szkoleniach.

   Odnośnie instrumentów pochodnych, nie będę ich dokładał do SCT. Po przejściu na derywaty w zasadzie same akcje stają się zbędne. SCT jest portfelem akcyjnym i tak już chyba zostanie. Do tego prowadzony jest w wariancie IKE, a więc bez podatku.

   Usuń
 2. Wiadomo szkolenia to jedyna pewna kasa na giełdzie. Czarodziejów w tej dziedzinie bardzo dużo. Chociaż ja osobiście lubię autora bo przeglądam jego bloga od samego początku. Komentował kiedy sam się jeszcze uczył. Cena za podane szkolenia jest uczciwa. O wiele uczciwsza od szkoleń znanego tradera za kilka K.

  Mimo, że sam nie skorzystam chętnie kupię tańszą opcję i go wspomogę. Bo przez długi czas odwalił kawał dobrej roboty za darmo. Coś się należy a ceny szkoleń są uczciwe IMO

  OdpowiedzUsuń