sobota, 21 marca 2015

Zaproszenie na moje szkolenie oraz specjalny prezent dla jego uczestników

Temat ten pojawiał się już od jakiegoś czasu, a w końcu przechodzi on w fazę realizacji. Już w najbliższą środę, 25 marca, o godzinie 20.00, żeby wszyscy zdążyli wrócić z pracy, poprowadzę webinar poświęcony analizie technicznej. Szkolenie zostanie poprowadzone wspólnie ze Squaberem, którego już część czytelników kojarzy.

Nie będzie to jednak zwykły webinar, na którym będę tłumaczył różnicę między formacją trójkąta a formacją flagi. Postaram się na nim podsumować moją karierę inwestycyjną, czyli minione sześć lat na rynkach finansowych, które mi niebawem upływa. Całość ujęta zostanie przez pryzmat mojej ewolucji jako inwestora wykorzystującego analizę techniczną. Od jej najbardziej podstawowych i naiwnych kategorii, przez okres intensywnych poszukiwań idealnego wskaźnika technicznego, aż po stopniowe upraszczanie stosowanego podejścia i kształt, jaki przyjmuje ono w obecnych dniach.

Początkowo miałem poświęcić temu cykl wpisów, ale forma webinarowa będzie tu zdecydowanie lepsza. W ten sposób ja będę mógł się bardziej rozwinąć, przekazując najważniejsze wnioski, do których dochodzę po kilku latach stosowania analizy technicznej, jak również będzie ona atrakcyjna dla uczestników, którzy będą mogli zadać nurtujące ich pytania.

Szkolenie odbędzie się we współpracy ze Squaberem. Jest to platforma, która oferuje wiele przydatnych funkcjonalności i może ona wesprzeć wielu, zwłaszcza początkujących inwestorów, w zmaganiach z rynkiem.

Każdy z uczestników otrzyma również ebooka mojego autorstwa, poświęconego ustawianiu zleceń stop loss. Jest to kolejny z moich projektów i jednocześnie jest to chyba jedyna okazja, żeby otrzymać go za darmo, zanim będzie trzeba za tę wiedzę zapłacić.

Na szkolenie można zapisać się korzystając z tego linku lub klikając poniższy banner.


Na szkoleniu poruszę kwestie związane z:

 • metodami inwestycyjnymi, które się u mnie nie sprawdziły,
 • metodami, które dały dobre rezultaty,
 • ewolucją, jaką przeszedłem jako inwestor,
 • tajemnicą tkwiącą w obecnie stosowanym podejściu,
 • relacją między skutecznym inwestowaniem a intensywnym inwestowaniem.
Oprócz tego omówię takie zagadnienia jak:
 • ilość czasu, którą obecnie poświęcam na inwestowanie,
 • ilość czasu, jaką Wy możecie poświęcać na inwestowanie przy zastosowaniu rozsądnego podejścia do rynku,
 • narzędzia wspomagające inwestora w codziennych decyzjach, które musi podejmować.
Każda osoba zapisana na szkolenie otrzyma również ebooka zatytułowanego Jak ustawiać zlecenia stop loss. Jest to zbiór zasad, które postawiłem sobie już jakiś czas temu i których staram się przestrzegać przy moich decyzjach transakcyjnych. Nie jest to długa publikacja, zawiera nieco ponad 20 stron, ale dzielę się w niej dużą częścią mojego doświadczenia w dziedzinie ustawiania zleceń obronnych. Publikacja ta będzie pewnie kiedyś rozwijana i aktualnie jest to chyba jedyna możliwość, żeby zajrzeć do niej za darmo.

Oprócz tego otrzymacie dostęp do nagrania Jak zidentyfikować spółki z potencjałem wzrostu. Dzięki niemu będziecie jeszcze lepiej mogli zrozumieć zasady, które mi przyświecają w bieżącym inwestowaniu.

Samo szkolenie będzie trwało 60-90 minut i postaram się przekazać w nim same najważniejsze informacje, które można skoncentrować w tak krótkim czasie. Kilka lat doświadczenia na rynkach daje mi już pewien pogląd i sądzę, że mogę skrócić początkującym inwestorom długą drogę do osiągnięcia zyskowności, jednocześnie pomagając tym, którzy już mają na koncie pierwsze sukcesy.

Na szkolenie można zapisać się przechodząc przez ten link lub klikając banner. I pamiętajcie, żeby zapisać sobie w kalendarzu, że środowy wieczór spędzacie przy analizie technicznej :)

6 komentarzy:

 1. Cześć

  A będzie możliwość zobaczenia nagrania już po szkoleniu? Niestety z powodu obowiązków zawodowych nie będę mógł być online :(

  OdpowiedzUsuń
 2. raczej wpadnę, ale jakbym zapomniał albo chciał przeanalizować materiał później jeszcze raz- fajnie by było mieć możliwość odpalenia nagrania później.

  pzdr.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przyznam że ja też bym chętnie posłuchał, ale nie wiem czy zdążę wrócić do domu.

  OdpowiedzUsuń
 4. W takim razie odpowiedź do wszystkich: będzie możliwość obejrzenia nagrania w późniejszym terminie. Ale jednak zachęcam do uczestniczenia online :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajnie wyszło Ci to szkolenie. Po za dość interesującym serwisem, który prezentowałeś, cała Twoja wiedza bardzo pokrywa się z tym o czym czytałem w Uniwersalnych zasadach spekulacji - książce która miała na mnie mocny wpływ. Więc, to o czym mówiłeś na szkoleniu było jakby utwierdzeniem w tym do czego sam doszedłem - jakby powtórzeniem i utrwaleniem wiedzy.
  Nie wspomniałeś jak ważne jest by początkujący gracz nim zacznie angażować własne środki opracował test by sprawdzić czy dane metoda działa - i nie chodzi mi tutaj o analizę za pomocą programu, ciekawie opisuje to książka o której wspomniałem.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fakt, zawsze należy przetestować metodę, którą będzie się stosowało. Starałem się zawrzeć w ramach szkolenia maksimum przydatnych informacji, ale zawsze można dorzucić coś jeszcze. Może następnym razem będzie taka okazja :D

   Usuń