czwartek, 2 października 2014

Spółki Ciekawe Technicznie - październik 2014

Nadszedł kolejny już miesiąc i jego początek nie jest za wesoły dla posiadaczy akcji. Spadki mogły niektórych zaniepokoić, ale z szerszej perspektywy ciągle jesteśmy w kanale bocznym. A na rynku z kolei nie brakuje spółek, które znajdują się w trendach wzrostowych. Z pewnością da się z tego uskładać ciekawy portfel.

9 komentarzy:

 1. Nie chce ci się pisać artykułu i wrzuciłeś tylko film? Ja np. wolę przeczytać artykuł i oglądać wykresy zamiast oglądać film.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To, że Ty coś wolisz to nie znaczy, że mi się czegoś nie chce robić. Masz na swoim blogu 5 wpisów i już pouczasz kogoś, kto tylko na tym blogu ma ich sporo ponad pół tysiąca? Nice.

   Usuń
  2. Forma filmiku jest o tyle lepsza ,że Radek może w nim więcej zawrzeć niż nawet w 5stronicowym artykule.
   Większość preferuje to rozwiązanie.W tym ja:) Nie ukrywam też,że dzięki cennym wskazówkom humanisty mam dodatni bilans na rachunku.
   Prosta zasada wolego rynku: nie pasuje Ci,nie oglądasz.

   pozdrawiam,
   czakan

   Usuń
 2. A co sądzisz o Enerdze i Cyfrowym Polsacie?
  Z TFO już raczej nic nie wyjdzie bo przebiło linię trendu...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No Energa bardzo dobrze od samego początku. Cyfrowego trochę się boję, bo strasznie szybko leci w górę i chyba ciągle przyspiesza. Ale obie spółki pozytywnie.

   Usuń
 3. Mnie się spodobał wykres SKT oraz KPX. Oba w perspektywie formacji spotka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skotan w wyraźnym trendzie spadkowym. Na razie nie widzę tam niczego pozytywnego. Kopex raczej neutralnie, może trochę podskoczy razem z całym rynkiem. Jak tam widzisze te spodki?

   Usuń
 4. czy ten spodek leży denkiem do góry? :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy mógłbyś zerknąć w listopadowym filmie "Spółki Ciekawe Technicznie" na CI Games, będzie akurat już po premierze (28.10) ich flagowego tytułu Lords of the Fallen. Obecne wyskoczenie kursu do góry może być wyłącznie uwarunkowane pozytywnymi nastrojami inwestorów oraz dobrze zapowiadającym się produktem. W listopadzie natomiast sytuacja powinna się bardzie wyklarować, pojawią się recenzje z branży, opinie od graczy, możliwe że wstępne wyniki sprzedaży z dnia premiery. Sądzę, że może być to ciekawa spółka do takiej analizy.

  OdpowiedzUsuń