czwartek, 5 czerwca 2014

Zapis webinaru inwestycyjnego Humanisty i Forex-University

Mam dla Was dzisiaj coś specjalnego. Szczerze mówiąc nie sądziłem, że uda mi się udostępnić Wam to nagranie. Ale jednak jest :)

Jak zapewne wiecie, w minionym tygodniu miałem okazję poprowadzić webinar dotyczący inwestowania w oparciu o analizę techniczną oraz poruszający zagadnienia psychologii inwestowania - wszystko na bazie własnych doświadczeń. Sami zresztą zobaczycie jego treść, ponieważ nagranie zamieszczam poniżej, zachęcając oczywiście do oglądania w najwyższej rozdzielczości.

Jeśli jesteście zainteresowani kolejnymi podobnymi szkoleniami, poprowadzę jeszcze trzy dalsze, każde trwające 2 godziny (łącznie 6h), rozwijające omawiane techniki, ale również ukazujące znacznie więcej treści i pogłębiające prezentowane analizy. Skupię się na radach praktycznych, zamiast opowiadać o teoriach podejścia do rynków.

Więcej informacji na temat kolejnych szkoleń znajdziecie na poświęconej temu stronie.

5 komentarzy:

 1. Nikt nic nie komentuje, więc ja Ci napiszę, że oglądnąłem całą Twoją prezentację i mi się podobało.

  Ile tam na żywo osób Cię słuchało?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na żywo było prawie 200. Kolejne 300 było zapisanych i obejrzało nagranie po jego opublikowaniu. Już niedługo kolejne części szkolenia, gdzie przez 6h będę wchodził w szczegóły mojego podejścia trendowego i odpowiadał na pytania uczestników.

   Usuń
  2. Mam nadzieję, że na YouTube będzie można oglądnąć.

   Usuń
 2. Dobra robota. Jestem świeżakiem na giełdzie, ale mam nadzieję, że - m.in. dzięki Twojemu blogowi - wkrótce uda mi się odnieść swoje pierwsze małe sukcesy ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Już trochę jestem na gpw,ale ciągle trzeba powtarzać wiedzę ,przypominać,dzięki Radku ,bardzo dużo od Ciebie się nauczyłem--tadek

  OdpowiedzUsuń