poniedziałek, 30 czerwca 2014

Spółki Ciekawe Technicznie - lipiec 2014

W dzisiejszym zestawieniu jednak udało się wybrać kilka spółek, które mogą dać w najbliższym czasie zarobić na długiej pozycji. Głównie opieramy się na założeniu, że dotychczasowe trendy będą kontynuowane.

5 komentarzy:

 1. Jak widać głupich nie sieją

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co masz na mysli??? Bo chyba nie autora?? Gdyby nie sprawa z ofe podane spolki jak i caly wig szedl by w gore jak w usa bo polska ma dobre prognozy na najblizsze lata. Od wrzesnia wszystko wroci do normy no chyba ze znow jakies tasmy czy ukraina nam wyskocza.

   Usuń
 2. Ciekawa jest też spółka TRK. Mocne wsparcie na 0.94 od którego już się odbiła. Do wyjęcie około 10%.
  Co sądzisz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trakcji bardzo mocno się przyglądam od pół roku. Tam kierunek dyktują grubasy. Jak ich nie ma to są marne obroty do 3 milionów akcji. Grubasy trzymają kurs, albo od góry, albo od dołu. Robią sobie co chcą. To wybijanie wszystkiego z formacji, wszystko kontrolowane. Wszystkie wzrostowe formacje techniczne zostały już zanegowane, poza tym oporem 94. Sam kupiłem Trakcję po 1,24, oddałem po 1,08 i myślę że chyba dobrze. Bo to brzydko wygląda. NIE POLECAM TRAKCJI! I nie będę żałował jak wzrośnie te 10%.

   Usuń
 3. Wytlumaczcie mi dlaczego ofe doluja wig akurat do wrzesnia? Ja trakcje wlasnie sprzedalem po 1 pln, zakupilem po1,28.

  OdpowiedzUsuń