czwartek, 3 kwietnia 2014

Konferencje, szkolenia, promocje i zaproszenia :)

Mam dzisiaj dla Was coś specjalnego. Dwa ogłoszenia, które mogą znacząco poszerzyć Waszą wiedzę w zakresie inwestycji i to już w najbliższym czasie.

Wall Street 18

Pierwsze z nich jest to zaproszenie na konferencję Wall Street 18, która odbędzie się w tym roku w dniach 6-8 czerwca w Karpaczu. Jest to największe spotkanie inwestorów indywidualnych, w pełni poświęcone zagadnieniom związanym z rynkami finansowymi. Mam nadzieję, że samej konferencji nie muszę reklamować, gdyż jest o niej głośno co roku i zdążyła sobie wyrobić wysokiej klasy markę.

Mój prezent dla Was to zniżka, z której możecie skorzystać, aby nieco taniej wziąć udział w tym wydarzeniu. Klikając poniższy banner lub też jeden z bocznych poświęconych konferencji, przejdziecie na odpowiednią stronę, gdzie będziecie mogli zgłosić swoje uczestnictwo. Podstawą do skorzystania ze zniżki w wysokości 100 zł jest wpisanie w odpowiednie miejsce kodu promocyjnego, który brzmi HUMANISTASII. Cena udziału w wydarzeniu powinna automatycznie ulec zmniejszeniu o kwotę 100 zł.

Po szczegóły dotyczące konferencji, program i listę prelegentów, zapraszam przez link z obrazka.

 Wall Street 18

Homo Economicus

Drugie wydarzenie to weekendowe szkolenia organizowane przez Koło Naukowe Inwestor przy Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym w Łodzi. Całe wydarzenie rozłożone zostało na dwa pierwsze weekendy kwietnia, czyli 5 oraz 12-13 kwietnia. O wydarzeniu możecie więcej przeczytać na stronie internetowej jemu poświęconej, a do wzięcia w nim udziału może zachęcić Was fakt, że będę miał przyjemność poprowadzić dwa panele w sobotę, 12 kwietnia

W pierwszym z paneli zajmiemy się analizą techniczną oraz możliwością jej zastosowania do działań na rynku finansowym. W drugiej części chwilę później, opowiem publiczności o tym, jak to jest być inwestorem. Poruszymy zagadnienia psychologiczne, trudności i przyjemności z tym związane. Myślę, że nie będzie to czas zmarnowany.

Wszystkich, którzy chcą się pojawić uprzedzam, że obowiązuje rejestracja. Limit miejsc jest ograniczony, ale uzyskałem zapewnienie organizatorów, że jeśli podczas rejestracji zaznaczycie na liście rozwijanej, że o wydarzeniu dowiedzieliście się ode mnie (Humanista na giełdzie), nie powinniście mieć problemów z uczestnictwem i miejsce się znajdzie.

Serdecznie zachęcam do pojawienia się. Będzie możliwość zadania pytań, pogadania w przerwie czy po wykładach, a wiem, że czasami takie spotkanie potrafi dać więcej niż kilka obejrzanych filmów, czy przeczytanych wpisów.


9 komentarzy:

 1. Chętnie bym pojechał, ale ja mam 19 lat tylko i same straty na giełdzie :/

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy- wydarzenie jest tworzone z myślą o studentach i licealistach # chociaż oczywiście nie tylko), także zapraszamy serdecznie do Łodzi :)
  _ekipa Homo Economicus

  OdpowiedzUsuń
 3. A osoby starsze, po 30tce też mogą się zjawić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Naturalnie- na hasło "humanista na giełdzie" każdy z Was weźmie udział w szkoleniach ;) _ekipa Homo Economicus

   Usuń
 4. Trochę droga ta impreza.......

  OdpowiedzUsuń
 5. zarobisz na giełdzie to możesz jechać.

  OdpowiedzUsuń
 6. na giełdzie zarabia 15% grających reszta traci
  czyli ludzie z rorum bankiera i z blogów z reguły wtapiają
  a nawet jak coś wygrają to i potem stracą
  wiadomo czy to spadki z powodu ukrainy, grecji, trzesienia ziemi, czy inne zjedzą korekty wypracowany zysk to jest kwestią czasu,

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A można zapytać ile czasu inwestuje Pan w akcje mając takie zdanie, że tylko 15% ludzi zarabia?
   Serdecznie pozdrawiam. Studencina

   Usuń
 7. Dziwne to czasy, same kryzysy, same spadki, i jak tu nowi t.zw. Humaniści mają zarobić???

  OdpowiedzUsuń