środa, 23 kwietnia 2014

Internetowy dzień inwestowania [ostatni dzień rejestracji]

Zapowiada się kolejna okazja dla inwestorów, aby poszerzyli swoją wiedzę w tej interesującej nas dziedzinie. Już w najbliższą sobotę będzie miał miejsce Internetowy Dzień Inwestowania, czyli całodzienna konferencja, podczas której można będzie poznać wiele istotnych szczegółów dotyczących naszego rynku kapitałowego oraz technik inwestycyjnych, które można na nim zastosować.


Wydarzenie to odbędzie się 26 kwietnia, a więc czasu nie zostało wiele. Miło mi też zaznaczyć, że zostałem poproszony o poprowadzenie jednego z paneli. Zajmę się tematyką opcyjną, a dokładnie możliwościami zabezpieczenia portfela akcyjnego przed niekorzystnymi zmianami cen, oczywiście z wykorzystaniem dostępnych na GPW opcji indeksowych. Tematyka dotychczas jeszcze przeze mnie mało eksploatowana w materiałach, które publikowałem, ale sądzę, że nie będziecie rozczarowani.

Wszelkie szczegóły na temat Internetowego Dnia Inwestowania, w tym program oraz możliwość rejestracji uzyskacie po kliknięciu w LINK prowadzący do strony wydarzenia. Zapisy trwają do czwartku do północy.

Znam kilka osób spośród prowadzących i wiem, że nie będą to nudne prelekcje. Być może warto poświęcić kilka godzin, żeby dowiedzieć się czegoś nowego na temat inwestycji.

1 komentarz:

  1. Obserwujecie co się teraz dzieje w nieruchomościach? Hale magazynowe Jartomu mają rekordowo dobre wyceny, brakuje tylko klienta. Kapitał przesypie się teraz w nieruchomości? Pod względem inwestycyjnym to doskonałe okazje...

    OdpowiedzUsuń