Obniżka w Saxo Bank - nawet 0,12% za handel na GPW i 1 dolar minimalnej prowizji na USA

poniedziałek, 16 grudnia 2019

Forum Finansów i Inwestycji już niebawem! 10-11 stycznia bądź w Warszawie!

Już na samym początku 2020 roku szykuje się gratka dla wszystkich osób zainteresowanych oszczędzaniem i pomnażaniem swoich oszczędności. W dniach 10-11 stycznia w Warszawie odbędzie się Forum Finansów i Inwestycji - pierwsza edycja nowej imprezy organizowanej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Widzimy się na Stadionie Narodowym - rejestracja jest darmowa!

Wydarzenia organizowane przez środowisko inwestorskie były dotychczas adresowane głównie do osób bardziej lub mniej związanych z rynkiem kapitałowym. Tym razem szykuje nam się impreza, na której świetnie odnajdą się również osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z pomnażaniem oszczędności. A że stopy procentowe nadal są niskie, warto skorzystać z okazji i odwiedzić Forum.


Forum Finansów i Inwestycji będzie się składało z kilku elementów. Pierwszym są Targi Twoje Inwestycje, podczas których będzie można osobiście porozmawiać z przedstawicielami wielu spółek oraz firm inwestycyjnych. Bazując na moich doświadczeniach z poprzednich lat wiem, że może to być inspirująca okazja do zasięgnięcia wiedzy od osób zawodowo zajmujących się danym zagadnieniem. Obecni będą reprezentanci bardzo szerokiego wachlarza inwestycji i przedstawiciele licznych spółek giełdowych, dzięki czemu uczestnicy targów z pewnością uzyskają merytoryczne odpowiedzi na swoje pytania.

Druga część Forum będzie miała charakter edukacyjny. Podczas licznych wykładów i debat eksperci z różnych dziedzin inwestycji przekażą praktyczne rady jak uzyskiwać atrakcyjne stopy zwrotu, a jednocześnie wystrzegać się pułapek i ryzyk zarówno na rynkach finansowych, jak i w innych obszarach inwestycji. Nie zabraknie tematyki nieruchomościowej, kryptowalutowej oraz inwestycji alternatywnych, które cieszą się w Polsce dużą popularnością.

Podczas Forum znalazło się również miejsce na mój wykład poświęcony, podobnie jak podczas ostatniej konferencji WallStreet w Karpaczu, inwestowaniu w nieruchomości. Pokażę jak bardzo zmieniają się ceny poszczególnych klas nieruchomości oraz czy te wzrosty są uzasadnione. Dużo miejsca poświęcę praktycznym aspektom inwestowania w nieruchomości, które stało się niemal ulubioną formą pomnażania pieniędzy przez Polaków. Wskażę zarówno ciekawe sposoby, jak i potencjalne ryzyka, których należy się wystrzegać. Mój wykład odbędzie się już w piątek, 10 stycznia, o godz. 13.30.

Aby wziąć udział w Forum Finansów i Inwestycji należy dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie forumfinansow.pl, gdzie znajdziecie również wszystkie informacje dotyczące potwierdzonych prelegentów, wystawców oraz zaplanowanych debat. Ja sam będę obecny zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia więc będziecie to również możliwość spotkania się ze mną i pogadania. 

Myślę, że styczniowe Forum będzie świetną okazją do spotkania się w inwestorskim gronie. Dotychczas duże imprezy omijały Warszawę koncentrując się na południu Polski. Jeżeli więc chcecie spędzić dwa ciekawe dni w szeroko pojętej tematyce inwestycyjnej, koniecznie dokonajcie bezpłatnej rejestracji, gdyż liczba miejsc jest ograniczona. Mam nadzieję, że styczniowa konferencja będzie dobrym wstępem do 2020 roku, który będzie zdecydowanie lepszy od obecnego pod względem rynkowych stóp zwrotu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz