poniedziałek, 29 października 2018

Konferencja Blogerzy na Giełdzie - przyjdź i zacznij inwestować!

Już 14 listopada w siedzibie GPW w Warszawie odbędzie się konferencja edukacyjna skierowana do początkujących inwestorów. Będzie to świetna okazja, żeby wpaść, dowiedzieć się czegoś ciekawego, zadać pytania i przybić piątkę blogerom, których znacie głównie z sieci.

Czy warto brać udział w takich wydarzeniach? Moim zdaniem zdecydowanie warto, gdyż jest to rodzaj drogi na skróty. Zamiast dowiadywać się wszystkiego na własnych błędach i własnym kapitale, możecie posłuchać osób, które inwestują już od kilkunastu lat i są w stanie dać wiele praktycznych rad, które dla początkujących inwestorów są bezcenne. Kiedyś sądziłem, że najważniejsze w inwestowaniu są narzędzia, ale po latach stwierdzam, że ważniejsze jest jednak doświadczenie. Dzięki takim spotkaniom możecie znacząco usprawnić proces jego zdobywania.

Konferencja będzie miała miejsce 14 listopada w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych przy Książęcej w Warszawie. Start o godzinie 17.00 (zapisy nieco wcześniej), koniec ok. 20.00, o ile dyskusja się nie przeciągnie. Co ważne, udział w konferencji jest darmowy, musicie się tylko zapisać na stronie GPW. Z tego co wiem połowa miejsc już się rozeszła, więc nie warto zwlekać.

Organizatorami konferencji są Tomek Jaroszek, znany wszystkim również jako Doradca.tv oraz Fundacja GPW, zajmująca się propagowaniem wiedzy na temat inwestycji.


Konferencja będzie składała się z kilku elementów. 

17.00 - rozpoczęcie konferencji - przedstawiciel Zarządu GPW

17.15 - wykład Jak uczyć się inwestować? - Tomek Jaroszek opowie o procesie, jaki musi przejść każdy inwestor na drodze do finansowego sukcesu,

18.00 - wykład Cała naprzód, czy stopniowe budowanie portfela? - Daniel Kostecki opowie o sposobach zarządzania kapitałem, który zamierzamy przeznaczyć na inwestycje giełdowe.

18.45-19.10 - przerwa kawowa, kiedy można będzie pogadać z innymi inwestorami i przybić nam piątkę

19.10 - debata blogerów pt. Inwestor uczy się przez całe życie. Debatę poprowadzi Tomasz Jaroszek, a w panelu wezmą udział:

Radosław Chodkowski, "Humanista na giełdzie"

Przemysław Gerschmann, "Equity Magazine",

Daniel Kostecki, "Rynki na Żywo",

Albert Rokicki, "Longterm.pl"


Jak widzicie w konferencji wezmą udział znani Wam już od lat blogerzy i redaktorzy, których na co dzień czytacie i słuchacie. Sądzę, że dla wielu osób może to być przydatna porcja wiedzy, dająca inspirację do wielu przemyśleń.

Dla uczestników dostępne jest 150 miejsc, które systematycznie ubywają. Jeżeli chcecie przybyć na to spotkanie, pamiętajcie o tym, żeby nie zwlekać z rejestracją. Jeżeli jednak nie jesteście pewni, czy uda Wam się dotrzeć, proszę o nie blokowanie tej szansy innym, dla których miejsc może zabraknąć.

Konferencja nie będzie nagrywana ani transmitowana, więc aby w pełni z niej skorzystać, trzeba być na miejscu.

Do zobaczenia za dwa tygodnie w Warszawie!

5 komentarzy: