poniedziałek, 18 czerwca 2018

Zaproszenie na webinar: 5 typów na long i 5 typów na short

Inwestorzy nieustannie poszukują okazji inwestycyjnych. Na rynku w każdym momencie wiele się dzieje, ale wytypowanie walorów, które w przyszłości mogą okazać się dochodowe wcale nie jest łatwe. Dlatego też dużym zainteresowaniem cieszą się różnego rodzaju podpowiedzi, zwracające uwagę na poszczególne rynkowe sytuacje.

Miło mi jest poinformować, że już w najbliższą środę, 20 czerwca o godzinie 20.00, wspólnie z Albertem Rokickim poprowadzimy otwarty webinar zatytułowany "5 typów na long i 5 na short - Humanista i Longterm". W trakcie webinaru przeanalizujemy aktualną sytuację na panującą na GPW oraz poszukamy scenariusza, który może się realizować przez najbliższe tygodnie. 

Równocześnie każdy z nas podzieli się swoimi 10 typami inwestycyjnymi, z których 5 będzie prezentowało walory mające szanse na wzrosty i 5 walory, na których jest możliwość gry na spadkach. W sumie będzie to więc 20 spółek mogących w najbliższym czasie przyciągnąć uwagę inwestorów - zarówno po stronie popytowej, jak i podażowej.


Oczywiście zaprezentowane przez nas spółki nie będą miały charakteru rekomendacji inwestycyjnych. Być może jednak będzie to ciekawą inspiracją dla widzów, jak można samodzielnie typować spółki do zajmowania pozycji, zarówno długich, jak i krótkich. Przyjęta przez nas perspektywa rynkowa to trzy miesiące, więc będzie to średni horyzont inwestycyjny.

W poprzednim webinarze, który miał miejsce w marcu, udział wzięło ponad 1000 uczestników, dlatego zachęcam, żeby zalogować się chwilę wcześniej i zaklepać sobie miejsce w pokoju. Spóźnialscy mogą mieć problemy z dostępem, a szkoda by było przegapić szkolenie, które trafia się tylko raz na kwartał.


2 komentarze:

  1. Cześć,

    Czy nagranie z Webinara można gdzieś obejrzeć?

    OdpowiedzUsuń