wtorek, 6 września 2016

7 lat na rynku - tips&tricks

Co zmienia się w stylu inwestowania po kilku latach na rynku? Jak rzeczywistość weryfikuje nasze oczekiwania oraz co my możemy z tym zrobić? Jak ewoluuje nasze podejście inwestycyjne, rezygnując z niegdyś ważnych rzeczy, a przejmując takie, o których wcześniej nie myśleliśmy?

O tych właśnie zagadnieniach poprowadzę już jutro webinar edukacyjny. Rejestracja rusza dziś, punktualnie o godzinie 20.00.

Od pewnego czasu dostrzegam coraz większe różnice pomiędzy tym, jak kiedyś patrzyłem na rynki finansowe, a jak podchodzę do nich obecnie. Moje podejście ewoluowało, z bardzo aktywnego, gdzie liczyło się każde drgnięcie rynku, aż do średnioterminowego, gdzie krótkoterminowe zmiany ceny o kilka procent zupełnie nie robią na mnie wrażenia.

Wielu początkujących inwestorów nie wie, na co zwracać uwagę przy poszukiwaniu atrakcyjnych walorów, jaki rodzaj analizy stosować i którymi wskaźnikami się kierować. Z tego też względu łapią się wielu różnych narzędzi, z których zdecydowana większość przynosi im mało owocne rezultaty. Dopiero po pewnym czasie, mając za sobą określony bagaż doświadczeń, są w stanie z dystansem spojrzeć na obietnice wysokich zysków i wybrać sobie z dużej ilości poznanych narzędzi te, które najlepiej pasują do ich inwestycyjnych preferencji.

W moim przypadku zebrałem bardzo wiele takich przekonań o rynku, które czas zweryfikował negatywnie. Dzisiaj myślę już zupełnie inaczej, posiadając zdecydowanie więcej spokoju i pewności siebie, które również przyczyniają się do poprawy osiąganych wyników. Nie boję się poczekać na założony rezultat, wiedząc że stosowane podejście ma sens. Dawno za sobą mam okres skakania pomiędzy strategiami w poszukiwaniu złotego Graala.Uznałem, że warto jest się podzielić tą sumą doświadczeń, które zebrałem przez ponad siedem lat obecności na rynkach. Dlatego już jutro o godzinie 20.00 poprowadzę webinar, w trakcie którego zaprezentuję wszystkie najważniejsze rzeczy, które udało mi się pojąć przez minione lata. Jednocześnie pokażę wiele aspektów inwestycyjnych, które wspomagają moje wyniki, jednocześnie ułatwiając mi całe przedsięwzięcie.

Aby zapisać się na webinar kliknijcie powyższy banner i bądźcie przy komputerze dzisiaj o godzinie 20.00, bo wtedy otwiera się rejestracja. Przewidziałem 50 bezpłatnych wejściówek. Osoby zapisane na to wydarzenie otrzymają również ode mnie dostęp do nagrania, które będą mogli w późniejszym czasie odtworzyć. Warto się pospieszyć, bo miejsca znikają szybko.

Jeśli jesteście ciekawi, o jakich rzeczach będę mówił, oto przykładowe zagadnienia:
- jak dobre wyniki wpływają na styl inwestowania,
- jaki jest mój stosunek do rynku forex,
- jakie narzędzia są dla mnie ważne, a z jakich zupełnie zrezygnowałem,
- czy inwestowanie może być nudne,
- czy śledzenie serwisów finansowych pomaga w inwestowaniu,
- po czym rozpoznać skrajne stany na rynku i jak na nich zarobić.

To jest oczywiście tylko część zagadnień, o których będę mówił. Chcę w tym webinarze pokazać, dlaczego warto nieustannie rozwijać się w obszarze inwestycji oraz ile można na tym zyskać. Nie z finansowego punktu widzenia, ale przez pryzmat zmian w codziennym stylu inwestowania.

Szkolenie to kieruję zarówno do początkujących inwestorów, jak i do osób zaawansowanych. Prezentowane w nim podpowiedzi z pewnością pomogą usprawnić Wasz proces inwestycyjny, zarówno od strony warsztatu, jak i od strony ogólnego podejścia do tematu.

Przypominam, że rejestracja rusza dziś o godzinie 20.00, a sam webinar odbędzie się też o 20.00, ale w dniu jutrzejszym.

4 komentarze:

 1. Na ile czasu przewidujesz ten webinar?

  OdpowiedzUsuń
 2. nie zdążyłem.. będzie można w jakiś sposób uzyskać późniejszy dostęp do nagrania?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście. Nagranie zostanie udostępnione zapewne w czwartek. Cena dostępu to 20 zł.

   Usuń