czwartek, 21 lipca 2016

[WEBINAR] Podstawy inwestowania na rynku opcji

Wielu inwestorów boi się tematyki opcyjnej, sądząc że jest ona zbyt trudna do opanowania. W rzeczywistości wcale tak nie jest, a opcje jako instrumenty dają bardzo szeroki wachlarz możliwości inwestycyjnych, z nadwyżką rekompensujący wysiłek włożony w ich poznanie.

Już od kilku lat gromadzę doświadczenia inwestycyjne na rynku opcji. Zdarzały się chwile trudne, które stawiały pod poważnym znakiem zapytania moją dalszą przygodę z tymi instrumentami, ale obecnie mogę powiedzieć, że działam pełną parą i jestem zadowolony z systemu inwestycyjnego, który udało mi się wypracować. Dlatego też postanowiłem szerzej zaprezentować tematykę opcyjną czytelnikom bloga. Już w najbliższą środę, 27 lipca, poprowadzę webinar edukacyjny, który w całości poświęcony zostanie opcjom. Pokażę m,.in.:

 • czym są opcje jako instrument,
 • jakie zasady notowań obowiązują na tym rynku,
 • czym jest profil wypłaty i jak go interpretować,
 • jak wyglądają podstawowe strategie opcyjne,
 • jak można zarabiać dzięki opcjom.
Jeśli do tej pory zastanawialiście się nad rozpoczęciem inwestycji na tym rynku, teraz jest idealny czas, aby zamiary przekuć w rezultaty.

Rejestracja na webinar rusza dzisiaj, punktualnie o godzinie 20.00. Przewidziałem 50 bezpłatnych miejsc, dlatego warto się pospieszyć i być na czas. 

Osoby obecne na szkoleniu otrzymają również unikalną okazję na bliższe poznanie mojej strategii opcyjnej, której zasady każdego dnia realizuję na rynku.

8 komentarzy:

 1. Radek wiem, że masz dużo więcej czasu - co ty na to aby zacząć pisać o instrumentach na innych giełdach? Wiele osób chciałoby zacząć inwestować np w Berlinie lub Londynie ale nie wie jak to zrobić siedząc w Polsce. Wiem, że temat nie jest łatwy ale taki tutorial jak zacząć inwestować zagranicą byłby chętnie czytany i myślę że pomógłby wielu. Może zmobilizujesz jakiś dm aby Tobie pomógł. Trzymaj się i przemyśl moją sugestię.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jason, nie mogłeś lepiej trafić :) Poszedłem dokładnie tym samym tokiem myślenia i mogę powiedzieć, że w poniedziałek ukaże się taki właśnie wpis-kompendium o inwestowaniu na rynkach zagranicznych. A więc czekaj cierpliwie, a za cztery dni Twoja cierpliwość zostanie nagrodzona.

   A odnośnie tego, że mam więcej czasu, muszę sprostować. Mam tyle pracy, że nie wiem w co ręce włożyć. Serio.

   Usuń
 2. A opcjenaakcje.pl to jeszcze żyją? Długo i z chęcią śledziłem a teraz juz od pół roku nic tam się nie dzieje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ruszamy z tematem w tym tygodniu. Generalnie nie dawałem rady ciągnąć tylu frontów na raz, obecnie będę chciał tchnąć w bloga drugie życie.

   Usuń
 3. ale pech! nie zapisałem się a zależało mi na tym webinarze!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W pełni Cie rozumiem. Też mi wyleciało całkowicie z głowy. Następnym razem trzeba być bardziej czujnym :).

   Usuń
 4. Jest gdzieś dostępne nagranie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej!

   Nagranie jest od wczoraj dostępne w Bazie wiedzy: http://wiedza.humanistanagieldzie.pl/sklep/podstawy-inwestowania-w-opcje/

   Radek

   Usuń