czwartek, 7 stycznia 2016

Dzisiaj to ja potrzebuję Waszej pomocy

Piszę tego bloga już od kilku lat i ciągle staram się dostarczać moim czytelnikom treści na wysokim poziomie. Są to niekiedy teksty ogólne, innym razem dzielę się zagadnieniami, które są ważne dla nas wszystkich, ale zazwyczaj piszę o inwestowaniu, narzędziach wykorzystywanych przez inwestorów i sposobach zarabiania na rynkach finansowych. Jeśli jesteś już moim czytelnikiem, masz obraz tego, co robię i jak to robię.

Od dłuższego czasu chcę pójść krok dalej, aby jeszcze lepiej wychodzić naprzeciw potrzebom polskich inwestorów. Mam w głowie kilka pomysłów, z których kilka już realizuję, a kolejne są w fazie koncepcyjnej. Jednak to moi czytelnicy są głównymi adresatami treści, które tworzę, dlatego potrzebuję Waszej opinii, zarówno na temat tego, co już zrobiłem, jak również na temat moich planów na przyszłość.


O co Was poproszę?


Chcę poznać zdanie moich czytelników odnośnie wielu obszarów blogowania i mojej aktywności w sieci. Docierają do mnie pewne głosy, ale chcę uzyskać pogłębiony obraz całej sytuacji. Dlatego proszę Was o zapisanie się na specjalny newsletter, będący oddzielną listą od ogólnej listy blogowej. Możecie być spokojni, Wasze dane są u mnie bezpieczne, a ja sam będę Wam wysyłał tylko wiadomości dotyczące informacji, które chciałbym uzyskać. 

Jeśli czytacie tego bloga już dłuższy czas i chcecie mi się odwdzięczyć za pracę, którą wykonuję, to jest właśnie ten moment.

Na czym konkretnie będzie polegała Wasza pomoc? Na początek zamierzam przesłać Wam ankietę dotyczącą mojego bloga. Będzie zawierała kilka segmentów pytań, zarówno ogólnych, jak i bardzo konkretnych. Jej wypełnienie z pewnością zajmie ładne kilka minut, ale mam nadzieję, że znajdziecie ten czas i udzielicie przemyślanych odpowiedzi.

W późniejszym czasie, wraz z postępującymi przygotowaniami do kolejnych zmian na blogu, będę Wam podsyłał dalsze ankiety, dotyczące planowanych wdrożeń. Będę chciał się zorientować, co o nich myślicie, na ile oceniacie jako przydatne i czy zamierzacie z nich korzystać.

Co proponuję w zamian?


Mam nadzieję, że zechcecie mi pomóc z samej wdzięczności za prowadzenie bloga i tworzenie dla Was treści o inwestowaniu. Chciałbym, aby taka była główna motywacja do zapisania się na newsletter i podpowiadania mi, co zrobiłem dobrze, a co źle.

Oprócz tego, będziecie oczywiście mieli obraz nowości, które będą się na blogu pojawiały. To Wy będziecie moją grupą doradców, która będzie miała nie tylko wiedzę, ale i wpływ na kolejne rozwiązania.

EDIT: Na newsletter zapisało się już wystarczająco wiele osób. Dziękuję Wam serdecznie!!
 Na razie zamykam zapisy i przystępujemy do pracy nad ulepszaniem bloga!

W ramach wdzięczności za wykonywaną przez Was pracę, zamierzam przygotować specjalne bonusy, którymi będę Was nagradzał za wkład w rozwój bloga. Jeszcze nie mogę zdradzić, co to będzie, jak również nie wiem, jak szybko trafią one w Wasze ręce, ale mogę zapewnić, że otrzymana pomoc nie będzie zapomniana. 

Liczę, że zechcecie pomóc mi w dalszym rozwoju tego bloga. Jeśli faktycznie tak jest, zapiszcie się na newsletter i oczekujcie na kontakt z mojej strony.

8 komentarzy:

 1. Zapisany, chętnie pomogę - robisz kawał świetnej blogowej roboty.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dobry blog proszę kontynuować pracę i realizować wszystkie pomysły.

  OdpowiedzUsuń
 3. Z chęcią pomogę! :) zapisany!

  OdpowiedzUsuń
 4. Akurat z inwestowaniem nie mam jeszcze wiele wspólnego, więc spasuję. Niemniej w styczniu wrzucę nasz podcast na główną i w ten sposób pomogę dotrzeć z nowymi czytelnikami :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Oczywiście się wpisałem :)

  OdpowiedzUsuń
 6. jesteś ok wpisany tadek

  OdpowiedzUsuń
 7. Popieram inicjatywę i się wpisałem :)!

  OdpowiedzUsuń