poniedziałek, 15 kwietnia 2013

Konkurs Spółek Ciekawych Technicznie czas zacząć!!

Może z małym opóźnieniem, ale jednak nadszedł czas na start całego przedsięwzięcia. Jak to już zapewne wiecie z poświęconej temu podstrony na blogu, postanowiłem sprawdzić, jak Czytelnicy poradzą sobie z zastosowaniem metodologii Spółek Ciekawych Technicznie do sytuacji rynkowej.

Spłynęło kilka interesujących portfeli, niektóre spółki pojawiały się bardzo często, inne były unikatowe dla poszczególnych uczestników. W każdym razie nadszedł czas na ujawnienie, co powrzucaliście do koszyków. Pod TYM LINKIEM możecie śledzić aktualny skład portfeli, ranking i to, co się dzieje w konkursie od strony tabelarycznej. Link oczywiście znajduje się w podstronie, więc możecie tam śmiało zaglądać.

Ze względu na fakt, że wszystkie dane uzupełniane są ręcznie, ranking aktualizowany będzie cotygodniowo, w weekend po piątkowej sesji. Wtedy będziecie mogli śledzić, jak zachowuje się Wasz portfel w stosunku do innych uczestników, bo przecież performance względem rynku zbadacie sami.

Zachęcam do trzymania ręki na pulsie. Już dziś widać, że posiadanie takiego KGHM może być całkiem kosztowne :)

4 komentarze:

 1. http://img856.imageshack.us/img856/8097/fotoyyk.jpg Można oczywiście przełączać karty, żeby zajrzeć gdzie trzeba :)

  OdpowiedzUsuń
 2. W ciekawym momencie wystartował konkurs. Inwestorzy posmutnieli i nie komentują;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gramy o to kto mniej straci :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Panie Radku, można wiedzieć, co Pan sądzi o obecnych notowaniach Mennicy? Pisał Pan niedawno o wejściu w te akcje w ramach IKE. Trochę się wtedy zdziwiłem, bo jakiś czas wcześniej media donosiły o zbyciu większego pakietu przez p. Jakubasa, co wskazywałoby raczej na spadki. Ciekaw jestem, czy dokupuje Pan ten walor, czy czeka na dalsze przeceny. Pozdrawiam, stały czytelnik.

  OdpowiedzUsuń