Obniżka w Saxo Bank - nawet 0,12% za handel na GPW i 1 dolar minimalnej prowizji na USA

poniedziałek, 4 sierpnia 2014

Konkurs PowerTrader i Humanisty - wygraj darmowy dostęp do programu

Mam dzisiaj dla Was miłą wiadomość. Od pewnego czasu zauważacie zapewne współpracę Humanisty oraz twórców programu do analizy technicznej PowerTrader. M. in. własnie w ramach tej współpracy macie możliwość skorzystania z promocji w postaci 10% zniżki na program.

Tym razem mamy dla Was coś jeszcze lepszego. Deal jest prosty:
 • pobieracie program, instalujecie go i zakładacie konto lub korzystacie z już założonego konta,
 • w ramach 14 dniowego darmowego dostępu bawicie się programem i patrzycie, co by tu można było ulepszyć, żebyście Wy i kolejni użytkownicy mogli robić za jego pomocą więcej rzeczy,
 • do 31 sierpnia zgłaszacie wasze uwagi i propozycje.


Celem jest, jak łatwo się domyślić, ulepszenie programu. Więc proszę, żeby były to odpowiedzi szczere i faktycznie praktyczne, a nie napisanie byle czego. Bo nagrody też są fajne:

 • wśród uczestników konkursu rozlosujemy 50 kodów aktywacyjnych na wersję Standard Edition  (to ta najbardziej wypasiona) umożliwiających korzystanie z programu przez okres 90 dni,
 • najlepsze 3 propozycję zostaną nagrodzone kodami aktywacyjnymi na wersję Standard Edition umożliwiającymi korzystanie z programu przez okres 180 dni,
 • dodatkowo pierwszych 50 nowych użytkowników programu otrzyma kod aktywacyjny na wersję Standard Edition umożliwiających korzystanie z programu przez okres 60 dni.
Macie więc okazję nie tylko dostać fajną nagrodę, ale też pomóc w rozwoju programu, z którego korzystam ja sam, jak również wielu innych inwestorów. Kluczowa jest dla Was strona konkursowa, zawierająca najważniejsze zasady, ale przede wszystkim formularz, za pomocą którego możecie zgłaszać swoje spostrzeżenia co do ulepszeń PowerTradera. 

Pamiętajcie, że konkurs trwa do 31 sierpnia 2014r., a później nastąpi rozstrzygnięcie i rozlosowanie lub przyznanie kodów aktywacyjnych na program. 

3 komentarze:

 1. Zacząłem się bawić, załapałem się na kod 60 dniowy, więc pewnie trochę ich jeszcze do wzięcia jest.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nic tylko pozostaje się cieszyć ;-) - Z wielką przyjemnością chciałem Panu wręczyć nagrodę za udział w konkursie. Jest to 180 dniowy kod aktywacyjny na program PowerTrader Standard Edition.

  OdpowiedzUsuń