środa, 14 marca 2012

Szkolenia z opcji giełdowych

Pierwsze na 20 marca, a drugie na 29 marca.

Na oba obowiązuje rejestracja, ilość miejsc ograniczona.

4 komentarze:

 1. Witaj,

  No i po pierwszym szkoleniu. Gdyby nie Twój wpis, to bym się o nim nie dowiedział.
  Takie szkolenia lubię. Prowadzącym był doświadczony praktyk - trader i doradca. Bez przynudzania, bez zbędnej teorii w postaci omawiania funkcji wypłaty poszczególnych strategii, co każdy sobie może wyczytać z literatury, za to dużo ciekawych metod i sprytnych chwytów. Sama praktyka. Oby więcej takich szkoleń.

  Siedziałeś z prawej strony i na koniec zadałeś kilka pytań?

  Przy okazji - bardzo fajny blog.

  Pozdrawiam,
  Ingvar

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej,

   Tak, to byłem ja :)

   Co do samego szkolenia to w pełni zgadzam się z Twoim odczuciem, był to bardzo dobrze wykorzystany czas. Bardzo brakuje mi edukacji na takim poziomie, niestety ciągle ciężko jest trafić na porządne spotkania z praktykami.

   Wziąłem po szkoleniu wizytówkę od p. Jacka i zamierzam odezwać się do niego o jakieś wcześniejsze prezentacje ze szkoleń, mówił że sporo tego robi w różnych częściach kraju.

   Pozdrawiam,

   R.

   Usuń
 2. Poznałem po głosie, który znam z Twoich nagrań wideo :-)

  Również chętnie bym się zapoznał z wcześniejszymi prezentacjami p. Jacka. Mógłbyś mi je podesłać, jeśli coś otrzymasz? Ewentualnie możesz mnie umieścić w kopii maila do p. Jacka?

  Owszem, ciężko trafić na doświadczonego gracza, który ma czas i ochotę dzielić się tajnikami tradingu. Ostatnio byłem na szkoleniu organizowanym przez FERK z udziałem K. Mejszutowicza (GPW) i panów z BZ WBK. Opowiadali, na czym polega strategia, jakie są założenia, omawiali wykres funkcji wypłaty itd. Trudno się do czegoś przyczepić, ale to było niewiele więcej niż w standardowym podręczniku. Natomiast wczoraj mieliśmy kilka przykładów, jak to stosować z praktyce. A to robi różnicę :-)

  Pozdrawiam,
  Ingvar (również R.)

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkolenia z zakresu BHP. Warto postawić na Quality Guide (www.qualityguide.pl)!

  OdpowiedzUsuń