poniedziałek, 15 kwietnia 2013

Konkurs Spółek Ciekawych Technicznie czas zacząć!!

Może z małym opóźnieniem, ale jednak nadszedł czas na start całego przedsięwzięcia. Jak to już zapewne wiecie z poświęconej temu podstrony na blogu, postanowiłem sprawdzić, jak Czytelnicy poradzą sobie z zastosowaniem metodologii Spółek Ciekawych Technicznie do sytuacji rynkowej.

Spłynęło kilka interesujących portfeli, niektóre spółki pojawiały się bardzo często, inne były unikatowe dla poszczególnych uczestników. W każdym razie nadszedł czas na ujawnienie, co powrzucaliście do koszyków. Pod TYM LINKIEM możecie śledzić aktualny skład portfeli, ranking i to, co się dzieje w konkursie od strony tabelarycznej. Link oczywiście znajduje się w podstronie, więc możecie tam śmiało zaglądać.

Ze względu na fakt, że wszystkie dane uzupełniane są ręcznie, ranking aktualizowany będzie cotygodniowo, w weekend po piątkowej sesji. Wtedy będziecie mogli śledzić, jak zachowuje się Wasz portfel w stosunku do innych uczestników, bo przecież performance względem rynku zbadacie sami.

Zachęcam do trzymania ręki na pulsie. Już dziś widać, że posiadanie takiego KGHM może być całkiem kosztowne :)

4 komentarze:

 1. http://img856.imageshack.us/img856/8097/fotoyyk.jpg Można oczywiście przełączać karty, żeby zajrzeć gdzie trzeba :)

  OdpowiedzUsuń
 2. W ciekawym momencie wystartował konkurs. Inwestorzy posmutnieli i nie komentują;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gramy o to kto mniej straci :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Panie Radku, można wiedzieć, co Pan sądzi o obecnych notowaniach Mennicy? Pisał Pan niedawno o wejściu w te akcje w ramach IKE. Trochę się wtedy zdziwiłem, bo jakiś czas wcześniej media donosiły o zbyciu większego pakietu przez p. Jakubasa, co wskazywałoby raczej na spadki. Ciekaw jestem, czy dokupuje Pan ten walor, czy czeka na dalsze przeceny. Pozdrawiam, stały czytelnik.

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails