Z kodem HUMANISTAWS22 otrzymasz 100 zł zniżki na udział w konferencji!

Słówko od autora

Bloga piszę od kwietnia 2010 roku, a więc można powiedzieć, że minęło kilka lat. Przez ten czas blog zbierał w przeważającej większości pozytywne recenzje od stopniowo rosnącego grona czytelników. Po pewnym czasie doszedł profil na Facebooku, kanał z filmami w serwisie YouTube, a nawet cotygodniowa audycja w RadiuWWW.

Wszystko to sprawia mi wiele przyjemności, lecz również zajmuje masę czasu. Prowadzenie bloga nigdy nie miało być zajęciem, które miało zarabiać pieniądze, ale jego czasochłonność sprawia, że bardzo często muszę podejmować kluczowe decyzje - blog lub coś innego.

Dlatego też postanowiłem zwrócić się do Was, jako moich czytelników. Od dawna swoimi pozytywnymi, a czasami i krytycznymi głosami dopingujecie mnie do dalszej pracy. Chciałbym, abyście propagowali mojego bloga, jeśli będziecie mieli taką możliwość. Dzięki temu serwis pozyska nowych czytelników, a to da mi dodatkowy impuls do pracy oraz, dzięki wpływom z reklam i programów partnerskich, pozwoli mi jeszcze bardziej przykładać się do tworzenia interesujących Was treści.

To, co możecie zrobić, nie wymaga fatygi:

Aktywność ta nie wymaga od Was wielkiego zachodu, a dla mnie ma wielkie znaczenie. Mam nadzieję, że pomożecie mi trochę, aby blog w dalszym ciągu mógł się rozwijać. Jest to tym ważniejsze, że Humanista na giełdzie powoli staje się rozpoznawalny i wpasował się już w polską blogosferę finansową.

Być może też uważacie, że to co robię jest na tyle fajne, aby przesłać mi jakąś sumkę na dalszy rozwój bloga? Dzięki temu będę mógł tworzyć jeszcze lepsze materiały. Jeśli chcesz wspomóc rozwój serwisu, możesz przesłać coś wedle uznania na dane:

Radosław Chodkowski
mBank: 23 1140 2004 0000 3002 5754 2515
w tytule przelewu wpisując: Humanista na giełdzie - darowizna.

Z góry dzięki!

Radek

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails